Torsten Esbjörnsson Abstrakt

290217

ESBJÖRNSSON, Torsten (1925-2012): Komposition, signerad a tergo, 1982, olja på pannå, 24x27 cm

Monter 32

Torsten Esbjörnsson Abstrakt

Budhistorik (15 bud)
1670484
1670482
2 400
1670479
1 900
1670478
1 800
1670477
1 700

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.