Herman Hägg oljemålning

290216

HÄGG, Herman (1884-1966): Fiskebåtar på strand, signerad och daterad Herm. Hägg 1943, olja på pannå, ca 21x28 cm

Retusch

Fack 8

Herman Hägg oljemålning

Budhistorik (24 bud)
1669093
1 700
1669092
1 600
1669076
1669089
1669076
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.