Torsten Esbjörnsson Abstrakt

290215

ESBJÖRNSSON, Torsten (1925-2012): Komposition, signerad a tergo, 2000-2002, olja på duk, 55x45 cm;
LITTERATUR: Torsten Esbjörnsson, Bo Knuttson, 2014, avbildad, bild Nr 18

Rum 17

Torsten Esbjörnsson Abstrakt

Budhistorik (10 bud)
1670743
6 000
1670634
5 400
1670633
5 200
1669007
5 000
1669006

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.