Lars Norrman blandteknik

290210

NORRMAN, Lars (1915-1979): "I Bankoks klonger", signerad Lars Norrman, daterad 1966 a tergo, blandteknik på papp, 58x76 cm

Rum 11

Lars Norrman blandteknik

Budhistorik (6 bud)
1668964
1 900
1669045
1 900
1668964
1 800
1669044
1 700
1668964
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.