Slagbord barockstil

290208

SLAGBORD, 1900-talets andra hälft, furu, barockstil, höjd ca 70, 80x44, total längd 153 cm

Bruksslitage, skivan med fläckar

Rum 8

Slagbord barockstil

Budhistorik (13 bud)
1668668
900
1668020
850
1667140
1668019
750
1667140
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.