Fredrik Isberg akvarell

290205

ISBERG, Fredrik (1846-1909): "Spåkvinnan Arvidsonsgård vid Engelbrecksgatan", monogramsignerad FI, akvarell, ca 10x15 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 8

Fredrik Isberg akvarell

Budhistorik (7 bud)
1669765
600
1661648
550
1666409
500
1661648
450
1666306

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.