Ellis Wallin

290203

WALLIN, Ellis (1888-1972): "Hamnen Grundsund", signerad och daterad Ellis Wallin -67, olja på duk, 53x64 cm

Rum 11

Ellis Wallin

Budhistorik (1 bud)

1658293
2015-01-27 18:40:40

2015-02-03 kl 15:25
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.