Vilhelm Bjerke Petersen Abstrakt

290199

BJERKE PETERSEN, Vilhelm (Danmark, 1909-1957): Komposition, monogramsignerad v.b.p. -48, olja på duk, 31x39 cm

Färgbortfall

Rum 17

Budhistorik (21 bud)
1671289
4 200
1671285
1671023
3 800
1671021
3 600
1671020
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.