Stolar gustaviansk stil

290198

STOLAR, 6 st,1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bok, betsade, skuren dekor, stoppade sitsar, sitthöjd ca 44 cm

Ytskador

Möbler, Stolar

Rum 10

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (20 bud)
1669613
3 200
1669607
1669594
2 800
1669588
2 600
1669585
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.