Ellis Wallin

290197

WALLIN, Ellis (1888-1972): "Utsikt mot havet", signerad och daterad Ellis Wallin -64, olja på duk, 54x65 cm

Rum 11

Ellis Wallin

Budhistorik (11 bud)
1659020
1 700
1669096
1 600
1659020
1 400
1669095
1 300
1659020

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.