Ellis Wallin

290196

WALLIN, Ellis (1888-1972): "Det gröna uthuset", signerad och daterad Ellis Wallin -51, olja på duk, 45x37 cm

Rum 5

Ellis Wallin

Budhistorik (17 bud)
1669560
1669555
1669554
950
1669548
900
1669547
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.