Pärni Abstrakt

290195

PÄRNI, Ilkka (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad Illka Pärni 2000, akryl på pannå, 30x26 cm

Monter 32

Pärni Abstrakt

Budhistorik (12 bud)
1670201
1 600
1670251
1670201
1 400
1669566
1 300
1668531

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.