Pärni Abstrakt

290193

PÄRNI, Ilkka (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad Illka Pärni 2000, akryl på pannå, 30x26 cm

Obetydliga märken

Monter 32

Pärni  Abstrakt

Budhistorik (19 bud)
1670837
2 400
1670828
1670834
1670828
1670832
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.