Emil Näsvall pastell

290192

NÄSVALL, Emil (1908-1965): Utsikt från verandan, signerad och daterad Emil Näsvall 1963, pastell, 36x45 cm

Fack 7

Emil Näsvall pastell

Budhistorik (1 bud)

1669207
2015-02-03 14:30:09

2015-02-03 kl 18:25
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.