Ulf Wahlberg triptyk på papper

290189

WAHLBERG, Ulf (1938-2014): Fågel - triptyk, signerade och daterade Ulf W. -75, pennteckning och akvarell, 7x8 cm och mindre

Rum 1

Budhistorik (1 bud)

1664529
2015-01-31 15:21:56

2015-02-03 kl 19:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.