Oljemålning 1800-tal

290188

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vandrare i bergslandskap, otydligt signerad och daterad 1848, olja på duk, oramad, 41x55 cm

Färgbortfall och krackelyrer

Konst, Äldre måleri

Fack 11

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (28 bud)
1669382
3 200
1669381
1669380
2 800
1669378
2 600
1669379
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.