Greta Gerell

290185

GERELL, Greta (1898-1982): Stilleben, signerad och daterad Gerell -70, olja/blandteknik på papp, ca 15,5x21 cm

Monter 3

Greta Gerell

Budhistorik (26 bud)
1671483
1671480
3 800
1671460
3 600
1671477
3 600
1671460
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.