KG Nilson Abstrakt

290183

NILSON K.G (född 1942): "Gul dominans", signerad och daterad KG Nilson 2005, olja på duk, 30x30 cm

Smärre färgbortfall på översida

Monter 32

KG Nilson Abstrakt

Budhistorik (10 bud)
1670451
4 200
1669559
1668900
3 800
1665938
3 600
1665937
3 200

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.