Engelsk konstnär oljemålning 1800-tal

290180

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Muscicerande sällskap, olja på pannå, 17x24 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (17 bud)
1669170
2 400
1669169
1669166
1669165
1 900
1669156
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.