Prins Eugen etsning

290176

PRINS EUGEN (1865-1947): Landskap, signerad Eugen, etsning, 9x12 cm

Monter 31

Prins Eugen etsning
Budhistorik (10 bud)
1668931
1668514
950
1668514
1668445
750
1668445
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.