Lars Erik Lindell oljemålningar

290172

LINDELL, Lars Erik (född 1933): (2) Blommor, signerade Lars Erik Lindell, olja på pannå, 15x49 resp. 16x39 cm

Fack 2

Budhistorik (3 bud)

1666613
1665791
1664646

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.