Lars Erik Lindell oljemålningar

290170

LINDELL, Lars Erik (född 1933): (2) Blommor, signerade Lars Erik Lindell, olja på pannå, 15x39,5 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (11 bud)
1668197
1 600
1668240
1668197
1 400
1668236
1 300
1668197

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.