Olle Ängkvist olja Abstrakt

290169

ÄNGKVIST, Olle (1922-2006): Celler, signerad och daterad på baksidan Olle Ängkvist -89, olja på duk uppfodrad på pannå, 35x28 cm.

Monter 3

Olle Ängkvist olja Abstrakt

Budhistorik (18 bud)
1671037
5 400
1671032
5 200
1671035
5 000
1671032
4 800
1671034
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.