Bertil Öhlund Abstrakt

290168

ÖHLUND, Bertil (född 1923): Kompostition, signerade och daterad Öhlund 1958, akvarell på papper, 14x17 cm

Monter 3

Bertil Öhlund Abstrakt

Budhistorik (12 bud)
1670507
1670019
1 900
1670011
1 800
1670018
1 700
1670011
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.