Karl Momen Abstrakt

290163

MOMEN, Karl (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen 86, krita, 46x56 cm

Fack 18

Karl Momen Abstrakt

Budhistorik (5 bud)
1671478
950
1671476
1665456
750
1659505
500
1659072

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.