Byrå gustaviansk stil

290162

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, med stenskiva, med dekor av intarsia, förgyllda beslag, fothylsor i mässing, höjd ca 85, 98x48 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Smärre fanérskador och sprickor, 2 listdelar medföljer

Rum 8

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (29 bud)
1669816
2 600
1669842
2 400
1669816
1669824
1669816
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.