Xet blandteknik

290159

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Komposition med kinesiska tecken, signerad Sven Erixon, blandteknik på papper, uppklistrad, 34x27 cm

Revor och skador

Rum 6

Xet blandteknik

Budhistorik (3 bud)

1661976
1661322
500
1660380
450

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.