Tore Nyberg Abstrakt

290158

NYBERG, Tore (1911-1993): Komposition, signerad och daterad Tore Nyberg -58, olja på duk, 80x60 cm; Proveniens: Lennart Nyberg collection

Smärre märken

Rum 17

Tore Nyberg Abstrakt

Budhistorik (24 bud)
1670841
8 800
1670843
8 600
1670841
8 400
1670676
8 200
1670839
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.