Tore Nyberg Abstrakt

290154

NYBERG, Tore (1911-1993): Komposition, signerad och daterad Tore Nyberg -53, olja på duk, 66x101 cm

Rum 15

Tore Nyberg Abstrakt

Budhistorik (20 bud)
1671347
7 800
1671345
7 600
1671342
7 400
1671333
7 200
1671340
7 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.