Herrfickur med kvartsrepetetion

290148

FICKUR, kvartsrepetetion,1800-tal, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, blånerade visare, verket märkt Brockbanks, numrerat 4622, diameter 52 mm

Skadad urtavla, slitage

Klockor/Ur

Kundcenter

Budhistorik (20 bud)
1673401
6 400
1673355
6 200
1673355
5 400
1673171
5 200
1673354
5 200

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.