Omega Seamaster

290147

OMEGA, herrarmbandsur, guld / stål, Seamaster, automatiskt urverk, plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), datum, diameter 34 mm

Glas med repor, skadad urtavla, slitage

Klockor/Ur, Fashion

Kundcenter

Omega Seamaster

Budhistorik (36 bud)
1672309
1673454
1672309
3 800
1673451
3 600
1672309
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.