Cirkus oljemålning

290145

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Cirkus, sigmerad och daterad L Wennersten -62, olja på duk, ca 45x72 cm

Rum 11

Cirkus oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1669009
2015-02-03 12:33:25

2015-02-03 kl 16:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.