Lindorm Liljefors Kråkor oljemålning

290141

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Kråkor i vinterlandskap, signerad och daterad Lindorm L -44, olja på pannå, 73x92 cm

Rum 12

Budhistorik (40 bud)
1668911
16 500
1668915
16 000
1668911
15 500
1668913
15 000
1668911
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 592 EUR, 1 808 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.