Henri Sert oljemålning

290139

SERT, Henri (1934-1964): Stänkmåleri, signerad H Sert och daterad 1962, olja på duk, ca 116x88 cm

Målningen sitter löst i spännramen.

Ändringar/tillägg
Konstnär Henri Sert

Rum 6

Henri Sert oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1668996
7 200
1668992
7 000
1668991
6 800
1668990
6 600
1668990
6 400

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.