Lars Boethius oljemålning

290138

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Insjölandskap i solnedgång, signerad och daterad Lars Boethius -65, olja på duk, 89x116 cm

Färgbortfall och duklagning

Rum 6

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1665785
600
1665784
1664641

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.