Per Ekström solnedgång Öland

290134

EKSTRÖM, Per (1844-1935): Öländskt landskap i solnedgång, signerad P Ekström, olja på duk, 65x100 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Per Ekström solnedgång Öland

Budhistorik (14 bud)
1669810
16 000
1669481
15 500
1669806
15 500
1669481
15 000
1669763
14 500

Slutpris SEK:
16 000
1 533 EUR, 1 800 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.