Orientmatta

290121

ORIENTMATTA, kelim, semiantik, sannolikt Bidjar, ca 293x133 cm

Slitage, mindre lagning

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta
Budhistorik (4 bud)

1682780
1680687
1678102
1675184
750

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.