Brosch guld och silver rosenstenar 1800-tal

290120

BROSCH, guld och silver, i form av blomma, 15 rosenstenar, 1800-talets andra hälft, höjd 3 cm, vikt ca 2,1 g

Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (16 bud)
1673313
1673145
1673144
950
1673096
900
1673094
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.