Brocsch guld och silver rosenstenar 1800-tal

290118

BROSCH, guld och silver, i form av kvist, 5 gammalslipade diamanter, 1800-talets andra hälft, höjd 3 cm, vikt ca 3,2 g

Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (6 bud)
1672189
2 400
1671946
1671946
1666075
1 800
1660675

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.