Alfred August Norberg oljemålning

290114

JUSTITIERÅDET NORBERG, Alfred August (1800-tal): Porträtt av Emma Adlerz (1870-1949), ramen stämplad A Norberg, olja på duk, 48,5x37,5 cm, brev medföljer

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Budhistorik (30 bud)
1674414
2 800
1674423
2 600
1674414
2 400
1674422
1674414

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.