Oidentifierad konstnär oljemålning

290112

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, kustvy med sjöbodar, olja på pannå, signerad F Larson, 18x28 cm

Fack 11

Budhistorik (1 bud)

1667150
2015-02-02 10:08:38

2015-02-03 kl 18:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.