Justus Lundegård oljemålning

290109

LUNDEGÅRD, Justus (1860-1924): Trädgårdsmotiv, signerad Lundegård, olja på duk, 65x75 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Justus Lundegård oljemålning

Budhistorik (38 bud)
1675088
8 800
1675086
8 600
1675085
8 400
1675081
8 200
1675083
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.