Madeleine Pyk collage

290108

PYK, Madeleine (född 1934): "Mister Morris", signerad och daterad M. Pyk 1960, collage/blandteknik, ca 28x20 cm

Rum 6

Madeleine Pyk collage
Budhistorik (2 bud)

1668440
1662083
850

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.