Boksnurra mahogny

290100

BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, höjd ca 103, 45x45 cm

Ytslitage

Rum 1

Boksnurra mahogny

Budhistorik (19 bud)
1666982
3 600
1667062
3 400
1666982
3 200
1667061
1666982
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.