August Hagborg olja

290096

HAGBORG, August (1852-1921): Insjölandskap, signerad Hagborg, olja på duk, 78x121 cm

Lagning

Konst, Äldre måleri

Rum 4

August Hagborg olja

Budhistorik (10 bud)
1669784
1668672
1 800
1668624
1 700
1668623
1 400
1664874

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.