Anshelm Schultzberg Vid Strandvägen Stockholm

290094

SCHULTZBERG, Anselm (1862-1945): Vid Strandvägen, Stockholm, signerad och daterad A. Schultzberg Sthlm 20/10 1929, olja på duk, 60x80 cm.

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Budhistorik (7 bud)
1668571
1668506
550
1666420
500
1666419
450
1666418

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.