Oidentifierad konstnär akvarell

290091

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (England 1800-tal), Flickporträtt, monogramsignerad och daterad FM 1878, akvarell, 33x25 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Budhistorik (11 bud)
1667236
1 800
1668152
1 800
1667236
1 700
1664298
1 600
1664298

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.