Bordsurtout i mässing och glas

290090

BORDSURTOUT 18/1900-tal, Louis XV-stil, mässing och slipat glas, höjd 29 cm

En med omfattande nagg

Metall

Monter 31

Budhistorik (7 bud)
1668101
600
1666534
550
1666488
500
1665036
450
1666483

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.