Louis Cane, oljemålning

290088

CANE, Louis (Frankrike, född 1943): Déjeuner sur l'herbe, signerad och daterad på baksidan Cane -90, olja på duk, 60 x 73 cm.
Proveniens: Inköpt direkt av konstnären

Rum 6

Louis Cane, oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1676690
9 200
1676687
8 200
1676016
7 400
1675907
7 000
1674118
4 800

Slutpris SEK:
9 200
881 EUR, 1 035 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.