Rune Jansson, oljemålning

290087

JANSSON, Rune (1918-2014): Delad målning, himlafenomen, signerad och daterad Rune Jansson -54, olja på duk, 32 x 40 cm.
Proveniens: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

Rum 4

Rune Jansson, oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1673629
3 600
1668219
3 200
1665806
1665617

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.